Aslıhan Güner Kimdir

ATV ekranlarında yayınlanmakta olan Kehribar adlı dizide Bahar karakterini canlandıran Aslıhan Güner oyunculuk yapmaktadır. Birçok dizi ve sinema filminde oynayan Aslıhan Güner kimdir, nerelidir, kaç yılında doğmuştur, kaç yaşındadır, burcu nedir, oynadığı oyunlar hangileridir, evli midir? gibi soruların karşılığını Aslıhan Güner hayatı ve hakkında biyografisi içerisinde öğrenebilirsiniz.

Aslıhan Güner hayatı ve hakkında

Aslıhan Güner 7 Aralık 1987 yılında İstanbul’da doğmuştur. 28 yaşında olan Aslıhan Güner yay burcudur. Aslıhan Güner Barış Manço Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alarak oyunculuk hayatına başlamıştır. 9 Haziran 2013 yılında Şefkat Tepe dizisinde tanışmış olduğu Mert Kılıç ile evlenmiştir.

Aslıhan Güner‘in oynadığı filmler ve diziler şunlardır; Sırlar Dünyası, En iyi arkadaşım, Büyük Buluşma, The İmam, Selena, Esir kalpler, Eksi 18, Çemberimde Gül Oya, Sevda Çiçeği, Yuvamı Yıkamazsın, Zeliha’nın gözleri, Şefkat Tepe, Asi, Sümela’nın Şifresi-Temel, Bir zamanlar Osmanlı, Moskova’nın Şifresi Temel, Geceler Yarim Oldu, Her Şey Yolunda Merkez, Selam, Bahara yolculuk, Kızılelma ve Kehribar.

Bir cevap yazın